Maraton

  1. ZBIGNIEW MALINOWSKI - SPARTATLOŃCZYK, KOŁOBRZEG, STOWARZYSZENIE KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW
  2. Przemysław Kiełkowski, Kołobrzeg, Stowarzyszenie Kołobrzeg Morzem Sportów
  3. Kazimierz Bednarczyk, Torun, TS Opatronki
  4. Damian Skoneczny, Rawa mazowiecka, brak
  5. Dariusz Cierzniewski, Legnica, Feniks Legnica
  6. Mirosław Sprenger, Nakło nad Notecią, NAKIELSKI KLUB BIEGACZA
  7. Izabela Dziedzic, Gdańsk, :)
  8. ADAM KOPER, SKÓRKA, SBZZ
  9. Tadeusz Socha, Częstochowa, Zabiegani Częstochowa
  10. Łukasz Sagan, Krzczonów, KB ERGO
  11. Tadeusz Ruta - SPARTATLOŃCZYK, Dobra Nowiny, WKB META Lubliniec
  12. Przemysław Skałecki, Gorzów Wlkp., panzerFAUst
  13. Janusz Czyżewski, Kołobrzeg, niezrzeszony
  14. Daniel Kucharski, Kołobrzeg, Kołobrzeg Morzem Sportów
  15. Jan Dudziak, Świnoujście, TT Szczecin
  16. Maciej Ruta, Łódź, niezrzeszony
  17. Stanisław-Adam Olbryś - SPARTATLOŃCZYK, Nasielsk, K B Pimar Legionowo
  18. Tomasz Angrot, Białogard, KB "Dziesiątka"
  19. Edward Dudek - SPARTATLOŃCZYK, Radziechowy k/Żywiec, RKB "BACA" Radziechowy
  20. Jens Hansel, Berlin, Kolberg-Cafe.de
  21. Brigitte Mollnar, Gustavsburg, Kolberg-Cafe.de
  22. Kaufmann Sascha, Gustavsburg, Kolberg-Cafe.de
  23. Bartosz Stanek, Śmigiel, Grodziski Klub Biegacza
  24. Wojciech Leśniak, Gryfice, MaratonyPolskie.PL Team
  25. Piotr Paduch, Bajerze, SPARTATHLOŃCZYK
  26. Łukasz Nowosielski, Józefów, SPARTATHLOŃCZYK
  27. Lucjan Pytlik, Katowice, SPARTATHLOŃCZYK
  28. Wiesław Pijanowski, Zgorzelec, SPARTATHLOŃCZYK
  29. Dariusz Strychalski, Łapy, SPARTATHLOŃCZYK
  30. Leszek Rzeszotko, Bielsko-Biała, SPARTATLOŃCZYK
  31. Tadeusz Spychalski, Toruń, SPARTATLOŃCZYK
  32. Mariusz Kowalewski, Zblewo, ZVEZDA WORMS RUNNERS
  33. Grzegorz Kanigowski, Gdańsk, TTT
  34. Piotr Pendrak, Kołobrzeg, niezrzeszony
  35. Grzegorz Nowak, Olszówka, Night Runners
  36. Łukasz Kamiński, Szczecin, Służba USB
  37. Krzysztof Kus, Szczecin, kus expeditions
  38. Bartosz Zbierajewski, Poznań, PSI.PL
  39. Sebastian Kaleta, Koszalin, niezrzeszony
  40. Andrzej Burek - SPARTATLOŃCZYK, Szczecin, Maratończyk Team Szczecin
  41. Miłosz Żychliński, Łódź, Rossbiegani
  42. Jerzy Lubawiński, Świdwin, Klub Biegacza SPRINT Swidwin
  43. Łukasz wolny, sosnowiec, harpagan sosnowiec
  44. Agnieszka Łabędź, Poznań, brak
  45. ROBERT DERDA - SPARTATLOŃCZYK, SZCZECIN, TT SZCZECIN
  46. JAREK CZARNECKI, DOBRA, TT SZCZECIN
  47. Zbigniew Baraniecki, Poznań, BRYLANT KÓRNIK
  48. Ewa Sobkowiak, Poznań, Brylant Kórnik
  49. Michał Zbierajewski, Szydłowo, iron Piła
  50. Mariusz Gawrysiak, Bydgoszcz, nic
  51. Zbigniew Maniszewski, Unisław, UKS Kmicic Unisław
  52. Zbigniew Hibner, SuchyLas, Koszalin
  53. WALDEK HIBNER, KOSZALIN, NIEZRZESZONY
  54. Irena Lasota - SPARTATLONKA, Wałcz, niezrzeszona
  55. Mirosław Lasota - SPARTATLOŃCZYK, Wałcz, niezrzeszony
  56. JOANNA MALINOWSKA, KOŁOBRZEG, AGH
  57. Andrzej Kwiatkowski, Koszalin, niezrzeszony
  58. Lech Salita, Gniezno, Altom Gniezno
  59. Czesław Macheryńskiz, Kraków, SPARTATHLOŃCZYK
  60. Jacek Łabudzki, Sandomierz, SPARTATHLOŃCZYK
  61. Konrad Różycki, Warszawa, SPARTATHLOŃCZYK
  62. Henryk Chudy, Sławno, SPARTATHLOŃCZYK
  63. Ryszard Kałaczyński, Więcbork, "Grom" Więcbork
  64. Agnieszka Pasieka, Świdwin, K.B. "SPRINT" Świdwin
  65. Rafał Czerwiński, Poznań, "Piotr i Paweł" Marka Formy
  66. Wojciech Błaszczyk, Środa Wlkp., "Piotr i Paweł" Marka Formy
  67. Mariusz Piekarek, Wolsztyn, "Piotr i Paweł" Marka Formy
  68. Robert Sulima, Gdańsk, Grupa Trójmiasto
  69. Tomasz Waligórski, Gdynia, amator
  70. Leszek Moczynski, Bydgoszcz, Biegam dla Bydgoszczy.
  71. Dominik Drygalski, Bydgoszcz, Biegam dla Bydgoszczy.
  72. ARTUR SŁAWIŃSKI, DARŁOWO, NIEZRZESZONY
  73. Tomasz Brzeziński, Poznań, W&W
  74. Rafał Bierzanowski, Słupsk, Niezrzeszony
  75. Krzysztof Grabowski, Kołobrzeg, muzyk
  76. August Jakubik, Ruda Śląska, SPARTATHLOŃCZYK
  77. Marian Nowak, Wałbrzych, SPARTATHLOŃCZYK
  78. Andrzej Urbaniak, Bydgoszcz, SPARTATHLOŃCZYK
  79. AGATA Romanek, Wałcz, WAŁCZ
  80. Michał Strzałkowski, Siedlce, Miejski Klub Sportowy Pogoń Siedlce
  81. Ryszard, Marek Raś, Sianożęty, niezrzeszony
  82. Tomasz Godzisz, Gdynia, MSPiR Gdynia
  83. EDYTA SZCZYGIELSKA, SŁAWNO, SPARTATHLONKA
  84. Dominik Jagiełło, Warszawa, SPARTATHLOŃCZYK
  85. Tomasz Kuliński, Katowice, SPARTATHLOŃCZYK
  86. Marcin Majkowski, Gdynia, Gosiasamosia
  87. FRANCISZEK KĘPKA, ROŻNOWICE, BYLE DO METY - - NIEZRZESZONY AMATOR
  88. Jarosław Warlikowski, Gdańsk, OSK AS Gdańsk
  89. Paweł Sójka, Warszawa, KW Warszawa
  90. Władimir Pawłowski, Szczecin, Szczecin
  91. Marian Nizioł, Piaseczno, Wolny strzelec
  92. Sławek Dałek, GŁOWNO, KM PSP ŁÓDŻ JRG 10
  93. Ewa Matuszewicz, Warszawa, KONDYCJA
  94. Alina Twarowska, Szczecin, TT Szczecin
  95. Edmund Jastrzembski, Bydgoszcz, UP THE IRONS Bydgoszcz
  96. Leszek Kowalczyk, Leszno, niezrzeszony
  97. Piotr Majkowski, Bydgoszcz, amator
  98. Jacek SCHMIDT, SZCZECIN, JW - 17-49 Choszczno
  99. Wojciech Adamski, Wrocław, niestowarzyszony
  100. Rafał Kamieniecki, USTKA, TUPOT-USTKA
  101. Dariusz Mańkowski, Jastrowie, Jastrowie
  102. Waldemar Wdowiak, Bydgoszcz, 42195 Bydgoszcz
  103. Dagmara Kimaszewska, Kołobrzeg, Tenis Park Kołobrzeg
  104. Sławomir Kimaszewski, Kołobrzeg, Tenis Park Kołobrzeg
  105. rafał pietrzak, poznań, brak
  106. emilia pietrzak, poznań, brak
  107. Roman Czech, słupsk, KB Goch Bytów
  108. Wiesław Fidecki, Poznań, niezrzeszony
  109. Przemysław Wierzelewski, Chełmno, niezżeszony
  110. Artur Czerwiński, Szczecin, Niezrzeszony
  111. Marcin Paterski, Komorniki, Niezrzeszony
  112. krzysztof błasik, poznań, niezrzeszony
  113. Mariusz Józef BŁACHOWIAK, Leszno, Maraton Leszno
  114. Olaf Skrzypczak, Szczecin, niezrzeszony
  115. Daniel Wiśniewski, Złotów, SBZZ Złotów
  116. Leszek Stachowiak, Janowiec Wielkopolski, niezrzeszony
  117. Łukasz Kasprowicz, Szczecin, RODZINNY KLUB BIEGOWY M.H.A.Ł
  118. Bernard Foltynowicz, Szczecin, B K F Szczecin
  119. Krystian Zaborowski, Chełmno, niezżeszony
  120. Jacek Duszyński, Nowogard, niezrzeszony
  121. Piotr Tuzimek, SZCZECIN, KM PSP Szczecin
  122. Marcin Sikorski, Szczecin, TT SZCZECIN
  123. Krzysztof Lewandowski, Koszalin, brak
  124. Lech Jankowski, Szczecin, Maratończyk Team Szczecin
  125. Tomasz Grzegorczyk, Piła, niezrzeszony
  126. Romuald Szczytkowski, Łódź, FOREVER YOUNG
  127. Adam Zielonka, Gdynia, Profitum
  128. Waldemar Kucza, Mierzyn, Niezrzeszony
  129. Zbyszko Prętkowski, Grzybowo, AkademiaMediSPA.pl
  130. Andrzej Klimczewski, Łódź, Forever Young Łódź
  131. KRZYSZTOF PIECZYŃSKI, SZCZECIN, MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN
  132. Stanisław Ferenc, Żórawina, WSS
  133. TOMASZ SIELSKI, ZAGAN, ZAKLAD KARNY KRZYWANIEC
  134. Radosław Gudaniec, Koszalin, Triathlon TKKF Koszalin
  135. Dorota Gudaniec, Koszalin, Triathlon TKKF Koszalin
  136. Urszula Kasztelan, Kretomino, Triathlon TKKF Koszalin
  137. Arkadiusz Sójka, Poznań, Poznań
  138. Katarzyna Szczepanek-Sójka, Poznań, Poznań
  139. Jakub Knapik, Gdańsk, Niezrzeszony
  140. TOMASZ SKWAREK, PIŁA, THE CHEMPIONS
  141. Jacek Wójcik, Września, KB "KOSYNIER" WRZEŚNIA
  142. Grzegorz Dzięgielewski, Rumia, Adva Optical Networking
  143. Andrzej Szcześniak, Wrocław, LUKS Żórawina
  144. Mateusz Najman, Ustka, niezrzeszony
  145. janusz ineksiak, kliniska WIELKIE, MARINA TEAM
  146. Magdalena Jackowska, Poznan, Ohori Runners
  147. Eryk Witkiewicz, Białogard, KB Dziesiątka Bialogard
  148. Paulina Nowacka, Luboń, LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA
  149. Stefan Dobak, Szamotuły, KB Szamotuły
  150. Wiesław Korzyniewski, słupsk, niezrzeszony
  151. Anna Górska, Świnoujście, Babski Team
  152. Andrzej Klewek, Gdańsk, PCKIK HDK GDAŃSK
  153. Marek Dorosz, Tulce, KB Maniac Poznań
  154. Izabela Jedynak, Tulce, KB Maniac Poznań
  155. Krzysztof Lipiński, Koziegłowy, KB Maniac Poznań
  156. Natalia Magreta, Warszawa, MSTR
  157. Dominik Łupiński, Siedlce, MSTR
  158. Bernard FOLTYNOWICZ, Szczecin, Maratończyk Team Szczecin
  159. Joanna Litwin, Kołobrzeg, Lejdis Kołobrzeg
  160. Marek Łotysz, Koszalin, Triathlon Koszalin
  161. Mariusz Kieslich, Poznań, Brylant Kórnik
  162. GRZEGORZ KOWAL, KOSZALIN, NIEZRZESZONY
  163. DARIUSZ STAWSKI, Łódź, KB Arturówek Łódź
  164. Alexander von Uleniecki, Berlin, Kolberg-Cafe.de
  165. Filip Betański, Konstantynowo, TOKIO64
  166. Łukasz Bogusławski, Szczecin, sam sobie biegam
  167. Witold Sikorski, Rosnowo, KB RUN 42
  168. Krzysztof Gonczaronek, Kołobrzeg, Monar Marianówek
  169. Magdalena Olejniczak, Kołobrzeg, Niezrzeszony
  170. Robert Kopcewicz, Goleniów, Hanza Goleniów
  171. Krystian Tarajkowski, Poznań, KB Maniac Poznań
  172. Jacek KABATA, MRZEŻYNO, JW 3937 Mrzeżyno
  173. Andrzej GÓRNOWICZ, Chojnice, FLORIAN
  174. Helmut Knabe, Celle, TUS Celle 92
  175. Magdalena Chudyk, Kołobrzeg, Lejdis Kołobrzeg
  176. Waldemar Kulik, Słupsk, Berlin Marathon Jubilee-Club
  177. Ryszard Górecki, Gliwice, Niezrzeszony
  178. Łukasz Sobczyk, Kołobrzeg, Kolobrzegbiega.pl
  179. Janusz Rama, Kołobrzeg, brak
  180. tomasz grodzki, Darłowo, zsm darłowo
  181. Karol Torcz, Kołobrzeg, Szkółka Pływacka DEPKA
  182. Artur KARCZ, Mrzeżyno, WT Kołobrzeg
  183. Maciej Tyl, Poznań, QUAY POZNAŃ
  184. Anna Cichocka, Kwidzyn, Kwidzyńscy Pasjonaci Morsowania
  185. Józef Mika, Poznań, Brylant Kórnik
  186. Robert Tworogal, Kołobrzeg, KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW
  187. Waldemar Mańkowski, Kwidzyn, IP Kwidzyn Team
  188. Piotr Makuszewski, Warszawa, Warszawa
  189. Tomasz Krupa, Ostróda, nie zrzeszony
  190. Paweł Wojewoda, Wieleń, KS
  191. Jacek Didłuch, Kołobrzeg, kołobrzeg biega
  192. Łukasz Kamiński, Szczecin, Niezrzeszony
  193. Jacek Wojciechowicz, Koszalin, www.studiotancapasja.pl
  194. Leszek Walczak, Leszno, Maraton Leszno
  195. JÓZEF MAŁKIŃSKI, BYDGOSZCZ, RWT BYDGOSZCZ
  196. MIECZYSŁAW JANISZEWSKI, SZCZECIN, PUSZCZYK BUKOWY
  197. Ryszard Bronowicki, Nowy Tomyśl, NKB Chyży Nowy Tomyśl
  198. JADWIGA GRZESIK, KOŁOBRZEG, NIEZRZESZONA
  199. RYSZARD STACHOWIAK, BIAŁOGARD, brak
  200. Krzysztof Kosakowski, Bydgoszcz, TKKF Kolejarz Bydgoszcz
  201. Joanna Kozanecka, Warszawa, 12tri.pl
  202. jacek czekurłan, szczecin, brak
  203. Bartłomiej Olejnik, Koszalin, Żytnia Team
  204. Adam Zaręba, Szczecinek, Szczecinek
  205. Andrzej Łuczków, Darłowo, niezrzeszony
  206. Aleksander Borkowski, Swinoujscie, MKL-Maraton Swinoujscie
  207. MARZENNA PERZ, BUKOWIEC, AMBASADOR BIEGOWY KRYNICA-ZDRÓJ NKB CHYŻY
  208. Agnieszka Drzewiecka, Świnoujście, Brak
  209. Robert Grabsztunowicz, Szczecin, TT Szczecin
  210. Stanisław Jarecki, Konin, MPEC Konin - Aktywni Konin
  211. Tomasz Pyfel, Kamień Pomorski, Adwokatura Polska
  212. Marcin Bąk, Wronki, zk wronki
  213. Marcin Mazurkiewicz, Murowana Goślina, brak
  214. Zbigniew Semenowicz, Kołobrzeg, Kołobrzeski Klub Morsów
  215. Bogusław Maciejewski, Kwidzyn, IP Kwidzyn Team
  216. MAREK SZCZYTKOWSKI, ŚWIDWIN, K.B. SPRINT ŚWIDWIN
  217. Bolesław Zajączkowski, Kołobrzeg, Night Runners Poznań
  218. Robert Zienkiewicz, Słupsk, Niezrzeszony
  219. Maciej Preihs, Warszawa, RED COCKS
  220. IWONA RUTA, Łódź, PARKRUN ŁÓDŹ
  221. Janusz Michalski, Świnoujście, Marynarka Wojenna Świnoujście
  222. Robert Sidełko, Koszalin, nie zrzeszony
  223. Sławomir Grzebyk, Lubenia, WIELKA KURA
  224. SEBASTIAN GRODZICKI, ŚWIDWIN, JW. 3294 ŚWIDWIN
  225. Katarzyna Pawlukowicz, Milejewo, Pałki
  226. ROMAN ELWART, Puck, LKS-PUCK
  227. Henryk Kowalski, Kwidzyn, IP Kwidzyn Team
  228. Tomasz Kowalski, Kwidzyn, brak
  229. Marek Jankowski, Gdynia, Adva Optical Networking
  230. PIOTR CWANEK, RUDNIK NAD SANEM, JW 2414
  231. Jacek Woźniak, Kołobrzeg, amator
  232. Rafał KAJKOWSKI, 75-335, Dodomisie Koszalin
  233. Mirosław Kaczyński, Kołobrzeg, brak
  234. Łukasz Wiśniewski, Warszawa, -
  235. Jadwiga Maciejewska, Kwidzyn, niezrzeszona
  236. Michał Likierski, Szczecin, amator
  237. Hanna Muerau-Nowicka, Bytów, K.B.GOCH BYTÓW
  238. Adam Pawlicki, Warszawa, LEGIA Warszawa
  239. oskar mika, Bydgoszcz, KB LAPKA
  240. Artur Żuk, Elbląg, Pałki
  241. Andrzej Cechmann, Gdansk, Urzad Morski w Gdyni
  242. Piotr Hengielski, Ładzin, niezrzeszony
  243. Arkadiusz Drzewiecki, Świnoujście, Niezrzeszony
  244. Leszek Kita, Goleniów, ProGDar Marathon Team
  245. LESZEK MAZURKIEWICZ, CYBINKA, NIEZRZESZONY
  246. Michał Bielecki, Szczecin, Szczecin Biega
  247. Rafał Wierzbicki, Szczecin, brak
  248. Artur Kobyliński, Rewal, Rewal
  249. Marzena Olejnik, Szczecin, niezrzeszony
  250. Przemysław Olejnik, Szczecin, niezrzeszony
  251. PAWEŁ BAJSTOK, Czempiń, -
  252. Marcin Pluta, Szczecin, niezrzeszony
  253. Anita Pluta, Szczecin, niezrzeszona
  254. Tadeusz Szuba, Łobez, TKKF Łobez Trucht
  255. Łukasz Leszczyłowski, Zieleniewo, JW 1223 Koszalin/ Kołobrzeg Morzem Sportów
  256. DARIUSZ GAPIŃSKI, KLINISKA WIELKIE, ProGDar Marathon Team
  257. IZABELLA DĘBOWSKA-SZCZYTKOWSKA, ŚWIDWIN, K.B. SPRINT ŚWIDWIN
  258. Sebastian Jażdżewski, Bytow, KB GOCH BYTÓW
  259. rafał Gawin, kościerzyna, niezrzeszony
  260. Jarosław Waliduda, Brzeg, KB Lupus Oleśnica
  261. Michał Kaczorowski, Szczecin, UV
  262. pawel Lubiński, Kolobrzeg, kolobrzeg
  263. Leszek Nadolny, Leszno, drużyna szpiku
  264. Stanisław Giemza, Bielsko-Biała, AZS-AWF KATOWICE
  265. Piotr Wojciechowski, Bydgoszcz, K.S. Gwiazda
  266. Dominik Kędzia, Czempiń, -
  267. Marek Pocheć, Mrzeżyno, JW 1233
  268. Joanna Gałan, Złocieniec, Złocieniec
  269. Leszek Gałan, Złocieniec, Złocieniec
  270. Tomasz Starzyński, Stargard Szczeciński, biegajznami.pl
  271. zbigniew prus, szczecin, niezrzeszony
  272. Maciek Narolewski, Łomża, Brak
  273. Krzysztof Głowiński, Koszalin, niezrzeszony
  274. Urszula Solarczyk, Ustronie Morskie, brak
  275. Grzegorz Kwiatkowski, Szczecin, Dowództwo 12DZ / Wieczorne Bieganie w Szczecinie
  276. Aurelia Wojtkowska, Świnoujście, Niezrzeszona
  277. Waldemar Wojtkowski, Świnoujście, Niezrzeszony
  278. Mateusz Solarczyk, Ustronie Morskie, brak
  279. MARIUSZ DOSZYŃ, SZCZECIN, TT SZCZECIN
  280. Łukasz Goliński, Świdwin, K.B. SPRINT Świdwin
  281. Piotr Chełmiński, Chełmno, NADWIŚLANIN
  282. Agnieszka Mizera, Wrocław, niezrzeszona
  283. KRZYSZTOF LUBAWIŃSKI, ŚWIDWIN, K.B. SPRINT ŚWIDWIN
  284. Uladzimir Paulouski, Szczecin, UP
  285. Łukasz Kowalski, Kwidzyn, brak
  286. Andrzej Romanowski, Drawsko Pomorskie, Runners Award
  287. Zbigniew Bąk, Darłowo, Darłowo Biega
  288. Paweł Faerber, Świerzno, MelinaRunners
  289. ANDRZEJ KIERZNOWSKI, KOŁOBRZEG, KB WYGAN KOŁOBRZEG
  290. Paweł Krzesiński, Kołobrzeg, brak
  291. Andrzej Kaźmierczak, szczytniki, KS Avia Kamionki
  292. Natalia Nowak, Miejska Górka, Stowarzyszenie Kołobrzeg Morzem Sportów
  293. Stanisław Okoń, Kołobrzeg, KB Wygan Kołobrzeg
  294. Przemysław Kusiński, Świnoujście, Endorfina 44
  295. Bernadeta Kusińska, Świnoujście, Endorfina 44
  296. Tomasz Sikora, Świdwin, JW.3294 Świdwin
  297. Paweł Kuźniak, Szamotuły, brak
  298. KRZYSZTOF ŚREDNICKI, ZALASEWO, brak
  299. Marek Rotkiewicz, Szczecin, Goggle PAE Team
  300. Marek Bęgowski, Kamień Pomorski, run-log.com
  301. Marian Tatarynowicz, Zielona Góra, niezrzeszony
  302. Marian Tatarynowicz, Zielona Góra, niezrzeszony
  303. Wiktor Parwanicki, Wlynkowko, "Tupot" Ustka
  304. Wojciech Kołodziejczyk, Niechorze, www.niechorzeonline.pl
  305. Justyna Gąska, Szczecin, Gąska biegnie do Gąsek
  306. Norbert Kwieciński, Biały Bór, niezrzeszony
  307. stanislaw czaja, Linia, biegam dla mojej gminy linia
  308. Jacek Łątkowski, Kołobrzeg, KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW
  309. Tomasz Żmuda, Kołobrzeg, CW FANZA Kołobrzeg
  310. Cezary Godek, Szczecin, Szczecin
  311. Katarzyna Duska, Kościerzyna, niezrzeszona
  312. Piotr Oscar Wozniak, Kolobrzeg, n/a
  313. Artur Bęben, Kliniska Wielkie, ProGDar Marathon Team
  314. Jan Chwaleba, Koszalin, JW 1223
  315. ANDRZEJ CHUDY, ŚWINOUJŚCIE, ŚWINOUJŚCIE- Uznam
  316. Mirosława Nowosławska, Kwidzyn, IP-Kwidzyn Team
  317. Beata Orłowska, Kołobrzeg, Stowarzyszenie Kołobrzeg Morzem Sportów
  318. Eugeniusz Cydzik, Szczecin, niezrzeszony
  319. Andrzej Napierała, Gaworzyce, MTS Drużyna Szpiku KGHM
  320. Wojciech Fijałkowski, Gdańsk, b.d.
  321. Teresa Czarnecka, Szczecin, Szczecin PUM
  322. Jarosław Prokopiuk, Gdynia, Runners Gdynia
  323. Robert Łuczak, Grodzisk Wielkopolski, GRODZISKI KLUB BIEGACZA
  324. Jacek Centkowski, Przeclaw, NCDC
  325. Jacek Wolczyński, Poznań, Niezrzeszony
  326. Artur Gruntkowski, Antoniew, Orange Polska
  327. KRZYSIEK NAJDER, KOSZALIN, O MÓJ BOŻE TO JUŻ W MAJU!!!
  328. Marek Karczmitowicz, Kostrzyn nad Odrą, sam sobie
  329. Jacek Latała, Krajkow, LKB Rudnik
  330. Paweł Słowiński, Świdwin, brak
  331. Maciej Kozłowksi, Trzebiatów, TT Szczecin
  332. Daniel Utrajczak, Poznań, Brylant Kórnik
  333. Władysław Żukowski, Sławno, Święc
  334. Tomasz Grabowicz, Stargard Szczeciński, SZWLA Stargard Szczeciński
  335. Robert Bajgert, Kołobrzeg, ORANGE POLSKA
  336. Jarosław Jankowski, Niechorze, wolny strzelec
  337. MIECZYSLAW BURDZY, STARGARD SZCZ, SZWLA Stargard Szczeciński
  338. Michał Nowicki, Kołobrzeg, Kołobrzeg Morzem Sportów
  339. Agnieszka Walińska, Słupsk, BBL Słupsk
  340. Leszek Dziuba, Białogard, K.B.
  341. Sebastian Florczak, 73-110, SZWLA Stargard
  342. Bartosz Kulas, Bydgoszcz, BIL Biega
  343. Mariusz Peryt,, Wołczkowo, LISTON Szczecin, .
  344. Ryszard Kral, Szczecin, Szczecin Dziaba Team
  345. Dariusz Trytek, Rewal, wolny strzelec
  346. Stanisław Spychała, Wronki, Wroniecki Klub Biegacza
  347. Katarzyna Łużyńska, Police, TOM-MIX Police
  348. Markus Fajer, Dobra, RAZ SZCZECIN
  349. PRZEMYSŁAW BRZOSTKO, BIAŁOGARD, KLUB MORSÓW SOPEL BIAŁOGARD
  350. BARTLOMIEJ BĄK, STUCHOWO, JW 5018
  351. MARCELI BIŃKOWSKI, GRÓJEC, SZKOŁA SPORTÓW WALKI MARCELI TEAM GRÓJEC
  352. Sławomir Cejko, Bydgoszcz, Drużyna Jesusa
  353. Łukasz Kaszuba, Szczecin, DZIABA TEAM SZCZECIN
  354. Marcin Ciepłucha, Szzczecin, Szczecin
  355. Mariusz Świder, Kołobrzeg, d'_'b
  356. Leszek Śwital, Margonin, TAZAR
  357. Kamil Gwóźdź, Więcbork, TKKF Wodnik Więcbork
  358. Przemysław Frydrychowski, Kleczew, OSiR Kleczew
  359. Agnieszka Szopa-Poppel, Świnoujscie, -
  360. Marcin Grzesik, Grzybowo, brak
  361. MAREK ANDRYSKOWSKI, LĘBORK, niezrzeszony
  362. Arkadiusz Misiak, Szczecin, TT SZCZECIN / RAZ
  363. Krzysztof Budziński, Poznań, Urodzeni Biegacze
  364. Jan Opałka, Płońsk, im.Piotra Sękowskiego
  365. Krzysztof Kisielewicz, Korzybie, Korzybskie Rekiny
  366. Janusz zaremba, poznan, Biegajnia Poznań
  367. Miroslaw Lewandowski, Goleniów, Hanza Goleniów
  368. Sławomir Krysztofiak, Bydgoszcz, brak
  369. Maciej Łucyk, Poznań, Maratończyk Poznań/Intersport Team
  370. Wojciech Mickiewicz, Międzyzdroje, Hotel Vestina
  371. Rafał Wiśniewski, Złotów, brak
  372. Łukasz Wirkus, Lipnica, Talex-borzytuchom
  373. Dariusz Schmidt, Kołobrzeg, niezrzeszony
  374. Krzysztof Kozioł, Szczecin, KŁAM Szczecin / Kultywator Przećmino
  375. ANDRZEJ KUBIAK, RUMIA, niezrzeszony
  376. Sławomir Cejko, Bydgoszcz, PA-Bydgoszcz, Drużyna Jezusa
  377. Robert Walasek, Kołobrzeg, Barczewski TEAM
  378. Tomasz Oleszek, Goleniów, niezrzeszony
  379. Bartosz Zabrocki, Rymań, Stowarzyszenie Monar
  380. Robert Piecyk, Kołobrzeg, brak
  381. Mateusz Książek, Rymań, Stowarzyszenie Monar
  382. Cezary Milewski, Rymań, Stowarzyszenie Monar
  383. Kazimierz Wawrzyniak, Siemianice, qualitum